Barazza Beyaz Eşya

Barazza Beyaz Eşya Servisi

İtalyan menşeli Barazza markasının beyaz eşya ürünlerinde yetkili servis hizmeti sunan firmamız, nitelikli Barazza ürünlerinin uzun yıllar boyunca ilk günkü performansını sergilemesini sağlıyor. Kötü sürprizlere yer bırakmayan çözümleri ile profesyonel kullanım ve lüks konutlar için özel olarak üretilen Barazza beyaz eşya ürünlerinde üstün performans sağlayan bakım ve onarım hizmetleri sunan firmamız, hizmet kalitesini daima en üst seviyede tutar. Firmamızdan alacağınız Barazza beyaz eşya teknik servis hizmetlerinde kötü sürprizlere yok yoktur. Cihazınızı taahhüt ettiğimiz zamanda ve onayladığınız ödeme tutarı ile teslim ederiz. Teslimatı gerçekleştirmeden önce bakım ve onarımını yaptığımız tüm Barazza beyaz eşya ürünlerini son kontrollerden geçiririz. Cihazların eksiksiz ve üstün performanslı olarak çalıştığından emin olduktan sonra teslimatını gerçekleştiririz.

Bu Mükemmellik Uzun Yıllar Sürsün

Barazza beyaz eşya ürünlerinde tercih edeceğiniz teknik servis hizmetleri ile Barazza mükemmelliğinin uzun yıllar boyunca sürmesini sağlayan firmamız, marka ürünleri hakkında özel eğitimler alan deneyimli teknisyenleri sayesinde sorunların en kısa süre içerisinde çözümlenmesini sağlar. Onayınız olmadan cihazlar üzerinde yaptığımız işlemler içinse herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Sizden onaylı olarak gerçekleştirdiğimiz bakım ve onarım hizmetleri ile cihazların ilk günkü verimliliğinde çalışmasına olanak sağlıyoruz. Garanti kapsamında sunduğumuz hizmetlere 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Kullanıcı hatasına bağlı olmadan gerçekleşebilecek olası sorunlarda, aynı noktada problem çıkması durumunda tarafınızdan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Parçası değişmesi gereken Barazza beyaz eşya ürünlerinde orijinal yedek parça kullanarak cihazın performansını olumsuz yönde etkileyecek her türlü eylemden kaçınıyoruz. Üretici garantili olarak arz ettiğimiz orijinal yedek parçalar ile Barazza beyaz eşya ürünlerine verimlilik katıyoruz. Barazza mükemmelliğinin uzun yıllar sürebilmesi için ihtiyacınız olan tüm bakım ve onarım hizmetlerini tek merkezden yöneten firmamız, 7 gün 24 saat sunduğu hizmetlerle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor.

Avantajlı Mekanik Onarım ve Bakım Hizmetleri

Barazza beyaz eşya ürünlerinin ihtiyacı olan bakım ve mekanik onarım hizmetleri için gerekli olan son teknoloji cihazlara sahip olan yetkili servisimiz, ürünlerin onarımına uygun teknolojiye sahip, yapay zeka destekli ekipmanları ile sorunun hızlı ve nokta atışı ile belirlenmesini sağlıyor. Cihazların kullanım durumu ve yaşı ile doğru orantılı olarak sunduğumuz indirim oranları ile kaliteli hizmete en avantajlı fiyatlarla ulaşmanızı sağlıyoruz. Gerçek profesyonellerin elinde, üretici garantisi ile sunduğumuz bakım ve onarım hizmetlerinde sadece hizmet verdiğimiz süreçte değil, sonrasında da yanınızdayız. 7/24 ulaşabileceğiniz teknik servis çağrı merkezimiz ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılıyor ve sizlere mükemmeli sunuyoruz. Güler yüzlü, tam eğitimli ve bilgili teknik servis elemanlarımız tarafından gerçekleştirilen bakım ve onarım hizmetleri ile binlerce referanslık yedek parça stokunu Barazza beyaz eşya ürünleri için sunuyoruz. Bulunması en zor parçalarda bile etkili çözümler üreten firmamız, Barazza beyaz eşya ürünlerinin işlevsiz kalmasını engellemek için daima hizmetinizdedir.

Bu Lüks Hep Devam Edecek

Beyaz eşyalarınız bozulduğunda veya işlevsiz hale geldiğinde yenilemek yerine bizi tercih edin. Çok daha uygun maliyetlerle nitelikli Barazza beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiren firmamız, çok daha uygun bütçelerle sürecin tamamlanmasını sağlar. Barazza beyaz eşya cihazlarından beklentilerinizi en üst düzeye taşımanıza olanak sağlayan kusursuz hizmet kapsamı sayesinde ürünlerin yeniden hayata döndürülmesine olanak sağlayan firmamız, en yaşlı Barazza ürününde bile etkili sonuçlar almanıza olanak sağlar. Profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olan, lüks konutlara ayrı bir zarafet katan Barazza markasının profesyonel ürünlerinden maksimum performans elde etmek için bizimle iletişime geçin. Çağrı merkezimiz veya online iletişim formu üzerinden randevunuzu oluşturarak istediğiniz zaman alanında uzman teknisyenlerimizin sorunun kaynağına inmesine izin verin.

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Ettiren Hizmetler

Yerinde bakım ve onarım hizmetleri ile tamiri yerinde mümkün olan cihazların birkaç saat içerisinde yeniden işlevsel hale gelmesini sağlayan firmamız, yerinde bakım hizmetlerinin mümkün olmadığı durumlarda özel servis araçlarıyla birlikte beyaz eşyalarınızın hassas bir şekilde taşınmasına olanak sağlar. Hasar kaydı yapılan cihazlarda ileride yeniden bir sorun meydana gelmesi durumunda kayıt geçmişi incelenerek cihazlara uygun müdahaleler yapılır. Bu sayede hem zamandan hem de maliyetten büyük ölçüde tasarruf etmiş olursunuz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.