Bertazzoni Fırın Davlumbaz

Bertazzoni Fırın Davlumbaz Servisi

Ev ve iş yerlerinin tamamında hakimiyet süren, bir dünya markası Bertazzoni’nin fırın ve davlumbaz ürünlerinde uzun ömürlülük ve profesyonellik arayanlar yetkili servisimiz ile tanışıyor. %100 müşteri memnuniyeti anlayışı ile hizmet veren markamız, İtalyan menşei Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinin çok daha uzun süre işlevsel kalmasına olanak sağlıyor.  Üst düzey performansa sahip olan ürünlerin her biri, görsel açıdan da zengin seçenekler sunuyor. Mutfaklarında işlevsellik ve zarafeti bir arada bulmak isteyenlerin tercihi olan Bertazzoni ile lüks mutfakların benzersizliğine estetik katacaksınız.

Olası Tüm Sorunlara Uygun Bir Çözüm Var

Her ne kadar kalite Bertazzoni ile eşleşmiş olsa da kimi zaman öngörülemeyen durumlar olabiliyor. Zaman veya kullanıcı hatasından kaynaklanabilen problemler Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinin revizyon ihtiyacını doğurabiliyor. Tüm Bertazzoni fırın ve davlumbaz arızalarında yanınızda olan markamız, arızaların kısa süre içerisinde tespit edilmesini sağlıyor ve taahhüt ettiği süre içerisinde ürünlerin tamir edilmesini sağlıyor. Bertazzoni yetkili servisi olan firmamız, kuzineli fırınlarda veya davlumbazlarda meydana gelen problemlerin hızlı ve profesyonel bir şekilde tamir edilmesini sağlıyor. Orijinal yedek parça kullanımı ile cihazlarınızın garanti kapsamı dışına çıkmadan yenilenmesini sağlayan firmamız, bir yıl garantili olan yedek parça ürünleri ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor.

Tüm Bertazzoni Sorunlarında Yanınızdayız

Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde zamanla oluşacak problemler için uygun çözümler sunan firmamız, kullanıcı hatasından veya zamanla oluşabilecek tüm olumsuz senaryolara karşı hazırlıklıdır. Periyodik bakımları yapılmayan fırın ve davlumbazlarda zaman içerisinde birikinti ve gözlerde tıkanıklık oluşabilir. Bu gibi durumlar, cihazların verimli bir şekilde çalışmasını engeller. Cihazların elektrik ve gaz bağlantılarının yapılması da tek başına uzmanlık gerektiren bir konudur. Bu tip konularda karşınıza çıkan herhangi bir problemde bize 7/24 ulaşabilirsiniz. Sadece bakım ve onarım değil, aynı zamanda kurulum ve montaj işlemlerinde de yanınızda olan firmamız, kuzineli fırın ve diğer pişirme grubu araçları ile tüm dünyada ön plana çıkan Bertazzoni markasının tüm ürünlerinde hızlı ve etkili çözümler sunuyor.

En Hızlı Şekilde Yanınızdayız

Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde meydana gelen hasarlar için bizimle haftanın her günü, günün her saati iletişime geçebilirsiniz. Markamızdan alacağınız hizmetlerde Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde yaşadığınız problemlerden en kısa süre içerisinde kurtulmanızı sağlıyoruz. Arz ettiğimiz hizmetler kapsamında sunduğumuz periyodik bakım hizmetlerimizle de Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamanızı sağlıyoruz. Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinin verimliliğini korumak için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizlere sunan markamız, cihazlarınızdan beklentilerinizi en üst düzeyden karşılamanıza olanak sağlar.

Bertazzoni Fırın ve Davlumbaz Sorunlarından Profesyonel Şekilde Kurtulun

Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinden kaynaklanan problemlerden profesyonel bir şekilde kurtulmanıza olanak sağlayan firmamız, sadece bakım ve onarım alanlarında hizmet vermez, aynı zamanda kurulum ve montaj alanlarında da ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılar. Profesyonel ve lüks mutfakların tercihi olan Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde meydana gelebilecek problemleri anında tespit ederek mağdur olmanızı engelleyecek hızda hizmet sunan markamız, eğitimli teknik personelleri ile cihazlarınız konusunda uzman olan bir ekip ile birlikte çalışır. Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünleri üzerinde profesyonel olan ekip arkadaşlarımız arızanın konusunu en kısa süre içerisinde tespit ederek ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunar. Lüks ve profesyonel mutfakların öncelikli tercihi olan Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinde minimum sorun için bakımlarının periyodik olarak yapılması gereklidir. İletişim kanallarında herhangi bir tıkanıklık olması, ileride daha büyük sorunların meydana gelmesine neden olabilir. Bu nedenle ürünlerin kullanım talimatlarına uygun olarak bakımlarını gerçekleştirmelisiniz.

Yerinde ve Serviste Bakım Hizmeti

Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünlerinin bakım ve onarımlarında arızanın durumuna göre revizyonlar yapılır. Bakım ve onarımı yerinde mümkün olan cihazlarda, taşıma durumu olmaz. Ürünlerin revizyonu mutfağın içinde yapılır. Bu sayede siz de birkaç saat içerisinde cihazınızın yeniden işlevsel hale gelmesini sağlarsınız. Yerinde bakım ve onarımı mümkün olmayan Bertazzoni fırın ve davlumbaz ürünleri içinse cihazların sökülerek servis merkezine götürülmesi sağlanır. Servis merkezinde bakım ve onarımı yapılan ürünler, taahhüt edilen süre içerisinde teslim edilerek sorunun kısa süre içerisinde çözümü sağlanır. Bu sayede siz de mutfaktaki gereksinimleriniz konusunda mağdur olmadan işerinizi sürdürebilirsiniz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.