General Electric Beyaz Eşya

General Electric Servisi

Beyaz eşyalarınızın çok daha uzun ömürlü ve verimli çalışmasını sağlayan firmamız, alanında uzman teknik kadrosu ile General Electric beyaz eşya teknik servis alanında çizgi ötesi hizmetler sunuyor. Yasal ehliyeti olan, kalifiye ve elektrik konusunda eğitimli olan personellerimiz ile sizlere 7/24 hizmet sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. General Electric beyaz eşya cihazlarında gerçekleştirilecek yanlış müdahaleler, cihazların çalışma güvenliğine ve fonksiyonlarına zarar verebilir. Önemli hayati tehlikelere de sebep olabilecek yanlış müdahaleler, eşyaların onarımı mümkün olmayan hasarlar bırakmasına neden olabilir. Bu nedenle General Electric beyaz eşya cihazlarında alanında uzman personellerimize danışarak 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz hizmet alabilirsiniz.

Onaylanan Teknik Yöntemlerle Onarım

General Electric beyaz eşya hizmetlerinde onaylanan teknik yöntemleri kullanan firmamız, buzdolabı, çamaşır ve bulaşık makinesi gibi beyaz eşyalardaki sorunların hızlı ve etkili bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. Yönetmelikler ve yerel şartları dikkate alarak işlemleri gerçekleştiren alanında uzman ekibimiz, General Electric beyaz eşya yetkili servisi olarak cihazlarınızdaki bakım ve teknik arıza gibi hizmetlerin gerçekleştirilmesini sağlar. Satış sonrasında kullanıma ve zamana bağlı olarak gelişebilecek problemlerin çözümlenmesini sağlayan firmamız, en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla sunarak %100 müşteri memnuniyetini esas alır. Küçük ev aletleri, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, klima ve kombi gibi araçların iyileştirilmesini sağlayan uzman ekibimiz, eğitimli ve uzmandır.

 

Bir Yıl Garantili Beyaz Eşya Teknik Servisi

General Electric beyaz eşya ürünlerinde gerçekleştirdiğimiz teknik servis hizmetleri kapsamında 1 yıl garanti veriyoruz. Kullanıma bağlı olmayan yinelenen hatalarda, tarafınızdan herhangi bir ücret talep etmeden revizyonların gerçekleştirilmesini sağlıyoruz. Ekonomik, hızlı ve kaliteli çözümlerimiz ile teknik destek ihtiyaçlarınıza en üst düzeyden yanıt sunan firmamız, yedek parça garantisi ile beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatıyor. Gece gündüz demeden, 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, beyaz eşya konusunda hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan General Electric beyaz eşya tamiri, bakım ve onarımını yaptırıyoruz. Beyaz eşyalarda maliyet ve zaman kaybı yaşamadan ürünlerin ömrünü uzatan seçenekler sunan firmamız, yılların tecrübesini sektöründe pratik ile kusursuzlaştırıyor. Uzun yıllardır faaliyette olan markamız, cihazların yerinde ve serviste bakım hizmetleri kaliteli ekipmanlar ile uzmanlığı bir arada sunuyor

Yedek Parça Garantili Tamir ve Bakım Hizmeti

General Electric beyaz eşya ürünlerinde işçilik ve yedek parça garantili olarak sunduğumuz hizmetlerle yılların vermiş olduğu tecrübeyi beyaz eşyalarınızın yenilenmesinde kullanılıyoruz.  Montaj, bakım ve tamir hizmetlerini tek bir merkezden veren firmamız, ihtiyaçlarınıza en üst düzeyden yanıt vererek beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. İş akış süreçlerinizin kesintisiz bir şekilde devam etmesi için tamir ve bakımını gerçekleştirdiği cihazlarda zamanında teslimat ilkesi ile mükemmeli hedefleyen markamız, olası sorunların önüne geçebilmek için de periyodik bakım hizmetleri verir. General Electric beyaz eşya teknik servis hizmetlerinde ihtiyacınız olan ekip ve donanıma sahip olan firmamız, TSE belgeli uzmanları ile 7 gün 24 saat hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyor.

 

 General Electric Beyaz Eşyalarda Hızlı ve Etkili Çözümler

General Electric beyaz eşya ürünlerinde hızlı ve etkili çözümler sunan firmamız, ihtiyacınız olan tüm bakım ve onarım hizmetlerine tek merkezden ulaşmanıza imkan tanır. Yerinde ve servis destekli bakım hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri bulabileceğiniz General Electric beyaz eşya hizmetleri ile ihtiyaçlarınıza hızlı, profesyonel ve etkin çözümler bulabilirsiniz. Tüketici marka sadakatine katkıda bulunan mükemmel hizmetlerimiz ile buz makineleri, dondurucular, buzdolapları, kurutma makineleri, çamaşır tıkama, çöp öğütücü, elektrikli süpürge, bulaşık makineleri, termosifon, şofben, kombi, fırınlar, menfezler, davlumbazlar ve çok daha fazlası üzerinde bakım ve onarım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 7 gün 24 saat alabileceğiniz hizmetlerle beyaz eşyalarınızın ömrünü uzatabilirsiniz. Maliyetten ve zamandan tasarruf ettiren seçenekleri ile sahip olduğunuz beyaz eşyaları ilk günkü fonksiyonelliği ile kullanmanıza olanak sağlayan teknik servis hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza hızlı ve profesyonel çözümler bulabilirsiniz. Şehrin neresinde olursanız olun tek bir telefonla ulaşabileceğiniz teknik servis hizmetlerimize aynı zamanda mail yoluyla da ulaşabilirsiniz. General Electric beyaz eşya servislerinde beklentilerinizin en iyi karşılığı olan markamız ile siz de ihtiyaçlarınıza en uygun çözümlere en makul fiyatlarla sahip olacaksınız.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.