Hitachi Beyaz Eşya

Hitachi Beyaz Eşya Servisi

Dünyaca ünlü Japon markası olan Hitachi markasının beyaz eşya ürünlerinde nitelikli çözümleri ile zamanında ve kaliteli çözümler sunan teknik servisimiz, cihazlarınızı ilk günkü performansında kullanmanıza olanak verir. Lüks konutlar, oteller ve restoranlar gibi profesyonel alanlarda da kullanılabilen ürünlerde beklentilerinizi aşacak çözümlerle 7/24 yanınızdayız. En zorlu arızalara en hızlı ve ekonomik çözümü sunan Hitachi yetkili servisimiz, şehrin neresinde olursanız olun zamanında, hızlı ve pratik bir servis ağı sunuyor.

Tüm Hitachi Beyaz Eşya Ürünlerine Etkili Çözüm

Hitachi beyaz eşya ürünlerinin tamamına hakim olan eğitimli ve sertifikalı personellerimiz ile gelişen teknolojiye uygun olarak cihaz sorunlarını kökten bir biçimde çözüyoruz. Hizmet verdiğimiz tüm alanlarda 1 yıl hizmet ve yedek parça garantisi sunuyoruz. Kullanıcı kaynaklı veya zamana dayalı problemlerle baş edebilmek için siz de Hitachi beyaz eşya teknik servis hizmetlerimizden faydalanarak beyaz eşyalarınızın performansını ilk günkü gibi artırabilirsiniz. Küresel bir marka olan Hitachi kalitesine sahip olan alanlarda ihtiyaçlarınızı en üst düzeyden karşılamanıza olanak sağlayan yetkili servisimizde Hitachi marka buzdolapları için hızlı çözümler sunuyoruz. Tamiri yerinde mümkün olan araçlarınız için yerinde bakım ve onarım hizmeti veriyoruz. Tamiri yerinde mümkün olmayan beyaz eşyalarınız için mümkün olan en kısa sürede tamir işlemlerini tamamlayarak tarafınıza teslim ediyoruz.

 

Yiyecekleriniz İlk Günkü Tazeliğini Korusun Diye

Bilişim teknolojisi, mobilite ve ulaşım, medikal ve sağlık hizmetleri, endüstriyel bileşenler ve cihazlar, ev aletleri gibi birçok farklı sektörde global standartlardaki ürünlerini arz eden Hitachi markasının beyaz eşya ürünlerini tercih ettiğinizde çok uzun yıllar kullanma imkanına sahip olursunuz. Bu ürünler zamana ve kullanım alışkanlıklarına bağlı olarak zamanla işlevini yitirebilirler. Küçük problemlerin ileride daha büyük problemlere yol açmaması için yapabileceğiniz en iyi şey Hitachi beyaz eşya teknik servis hizmetlerimizden yararlanmanızdır. Hitachi yetkili servisi olan firmamız, kurulum ve montaj işlemlerin, bakım ve onarım gibi alanlarda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak en kısa sürede beyaz eşyanızı teslim eder. Bu sayede onarım süreçlerinde mağdur olmadan eşyalarınıza hızlı ve sorunsuz bir şekilde kavuşma imkanına sahip olursunuz.

Hitachi Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetlerine Neler Dahil?

Alanında uzman, sertifikalı teknisyenlerimiz Hitachi beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen arıza konusunda öncelikle sizden bilgi alır. Şikayetleriniz dinlendikten sonra uygun teçhizat ile sorunun bulunduğu alana gelirler. Sorunun yerinde çözümlenmesi mümkünse yerinde işlemler gerçekleştirilir. Eğer sorun yerinde çözülemeyecekse özel araçlar vasıtasıyla Hitachi beyaz eşyalarınızın yüklemesi yapılır ve yetkili servisimize götürülür. Bu süreç içerisinde alanında uzman, üniformalı yetkili servis personelimiz size bir takip fişi verir. Ürünün sorunu ve teslim süresi gibi detayların yazılı olduğu takip fişi sayesinde cihazınızın tamirin hangi aşamasında olduğunu rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Yetkili personelimiz, onarım ve bakım işlemleri için işlemlerin ne kadar sürede tamamlanacağını size iletir. Bakım ve onarım hizmetlerinde hangi aşamaların izleneceği ile ilgili detaylıca bilgilendirilirsiniz. Bu sayede işlemlerin hangi aşamalardan geçeceği ve bir daha aynı sorunla karşılaşmanız durumunda izleyeceğiniz yöntemler hakkında bilgi sahibi olmuş olursunuz. Gerekli durumlarda cihazınızın servise götürülmeden onarılmasına olanak sağlayan alanında uzman teknisyenlerimiz, ileride oluşabilecek hasarları öngörerek gerekli önlemleri alır.

 

Nitelikli Hitachi Beyaz Eşya Teknisyenleri ile Eşyalarınız Güvende

Nitelikli Hitachi beyaz eşya teknisyenlerimiz ile hizmet veren teknisyenlerimiz elektronik ve otomasyon bölümlerinden mezun olmuş kişilerdir. Teknolojinin gerekliliklerine uygun olarak sunduğumuz hizmetlerde alternatif akım devreleri, bilgi ve iletişim teknolojisi, ölçme tekniği, elektronik, doğru akım devre analizi gibi süreçlerin tamamına hakim olan teknisyenlerimiz, Hitachi beyaz eşya ürünlerinin kolay ve hızlı bir şekilde devreye alınmasına olanak verir. Tüm süreçlerin hızlı ve otomasyona dayalı olarak sürdürüldüğü bu sistemde eşyalarınızın hızlı ve güvenli bir şekilde onarılmasını sağlarız. Büyük bütçeli sorunlara mahal vermemek için Hitachi beyaz eşya araçlarınızın bakımlarının zamanında yapılması gerektiğini unutmayınız. Tüm beyaz eşyalarınıza periyodik bakım hizmeti de sunan firmamız, araçlarınızın uzun süre boyunca ilk günkü verimliliğinde çalışmasına olanak sağlar. Beyaz eşyaların kısa süre içerisinde verimliliğinin artmasına olanak sağlayan firmamız, şehrin tüm alanlarına yayılan zengin ulaşım ağı sayesinde en kısa sürede varış noktasına ulaşarak taleplerinize en nitelikli şekilde yanıt verir.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.