Laurastar Ütü

Laurastar Ütü Servisi

Profesyonel ve bireysel kullanım için son derece avantajlı olan seçenekleriyle tüm dünyadan milyonlarca kullanıcının tercihi olan Laurastar ütü seçeneklerinde meydana gelebilecek her türü probleme karşı biz hazırız. Tüm Laurastar ütü aksamları konusunda eğitimli ve deneyimli olan uzman ekibimiz ile ütünüzün ilk günkü performansına sahip olmasına yardımcı oluyoruz. Cihaz performansını arttıran bakım ve onarım hizmetlerimiz kapsamında, standart ütülerde 15 kat daha güçlü olan Laurastar ütü seçeneklerinde optimum verim sağlıyoruz. %100 kuru buhar imkanı ile kırışıklara son veren Laurastar ütülerinde meydana gelebilecek problemler, iş akışınızı olumsuz etkileyecek ve mağdur edecektir.

Bizimle Tüm Özellikler Sorunsuz Çalışır

Laurastar ütü seçeneklerinde beklentilerinizin ötesinde hizmetler sunan yetkili servisimiz, ütünün tüm aksamlarının sorunsuz bir şekilde çalışmasından sorumludur. 15 kat daha fazla buhar verme özelliği ile tanınan Laurastar ütülerde bulunan aktif 3D taban özelliğinin yitirilmemesi için bakım ve onarım hizmetlerinin periyodik olarak alınması önemlidir. Kumaşın dokusuna zarar vermeden kırışıklık açma işlemlerinin gerçekleşebilmesi için ihtiyacınız olan tüm donatıları sizin için sunan Laurastar markasının yetkili servisi olan firmamız, ayarlanabilir termostat özelliğinin daima aktif olabilmesi için profesyonel destekleri ile daima yanınızdadır. Lüks konutlar ve profesyonel kullanım ihtiyaçlarına etkin çözümler sunan markanın ürünlerindeki çıkarılabilir su haznesinden hijyenik mikro ince buhar otomatik kablo sarıcıya kadar tüm aksamlar üzerinde yenileyiciyiz.

Laurastar Ütülerde Etkin Yetkili Servis Desteği

Laurastar ütülerin su haznesi, elde taşıma kulpu, anti kireç filtresi, saklanabilir buhar kablosu, hassas kumaşlar için koruyucu taban, saklanabilir buhar kablosu, dikey ütüleme fonksiyonu ve otomatik kapanma fonksiyonu gibi işlevlerinin sorunsuz bir şekilde sürdürülmesini sağlayan yetkili teknik servis hizmetlerimiz ile yerinde ve serviste onarım hizmetleri sunuyoruz. Ütülerin her aksamında yetkin olan teknisyenlerimiz ve son teknolojik ekipmanlarımız ile sorunun kaynağını kolayca belirliyor ve çözüme kavuşturuyoruz. Kuru temizleme ile aynı etkiyi veren güçlü buhar gücü sayesinde yaşamı kolaylaştıran Laurastar ütü modellerinde kullanılan buhar jeneratöründe meydana gelebilecek herhangi bir tıkanıklık dahi ütünün işlevini yitirmesine neden olacaktır. Sizin için küçük görünen problemler, ileride daha büyük ve daha maliyetli mekanik problemlere yol açabilir. Bu nedenle Laurastar ütülerde yetkili servis desteği ile periyodik olarak cihaz bakımlarını yaptırmalısınız.

Özel Motor Bakım Desteği

Laurastar ütülerde bulunan özel motor sistemi, yaydığı güçlü sıcaklık ile cihazlardan maksimum performans elde etmenize olanak sağlar. Teknolojik özellikleri ve tasarımı ile kullanıcıları için birçok fayda sağlayan Laurastar ütüleri uzun yıllar boyunca ilk günkü performansında kullanmak için yetkili servis hizmetimizi tercih edebilirsiniz. Çağrı merkezimiz veya online iletişim formumuz üzerinden bizimle iletişime geçerek ihtiyacınız olan tüm bakım ve onarım hizmetlerine tek merkezden ulaşabilirsiniz. Laurastar markası üzerine özel eğitim alan nitelikli personellerimiz ile ütülerinizin tam zamanında ve hızlı bir şekilde onarımını sağlıyor ve sizlere sunuyoruz. Askıda duran perde ve ceket gibi tekstil ürünlerinin de profesyonel bir şekilde ütülenmesini sağlayan araçların uzun yıllar boyunca maksimum performansta çalışmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Ayakta Ütüleme Modülünde Etkin Onarım

Laurastar ütülerinin askıda duran ceket ve perdelerin kolayca ütülenmesi için özel aparat çözümleri vardır. Ütü sistemine entegre edilen bu sistemler zaman içerisinde aşınabilir veya kırılabilir. Garantili ve orijinal yedek parça garantisi ile Laurastar ütülerinizin ilk günkü gibi sağlam kalmasına olanak sağlayan yetkili servisimiz, cihazların arıza kayıtlarını tutarak ileriki dönemlerde meydana gelebilecek sorunlara etkin çözümler üretir. Farklı güç özelliklerine sahip ürünleri ile beklentilerinizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak sağlayan Laurastar markasının ürünlerinde sunduğumuz bakım ve onarım hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyoruz.

Taahhüt Ettiğimiz Gün ve Saatte Yenilenen Cihazınız Teslim

 Arıza meydana gelen ürünler için sizin belirlediğiniz gün ve saatte varış noktasına ulaşıyor ve tamiri yerinde mümkün olan cihazlar için aynı gün bakım ve onarım hizmeti sunuyoruz. Tamiri yerinde mümkün olmayan cihazlar için özel servis araçlarımızda ulaşım hizmeti sunuyor ve güvenli servis merkezimizde, son teknolojik ekipmanlarla cihazın tamir edilmesini sağlıyoruz. Onarımını gerçekleştirdiğimiz alanda 1 yıl içerisinde ikinci bir hasar meydana gelmesi durumunda tarafınızdan herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Hizmet sonrası destek imkanıyla bakım ve onarımı yapılan cihazlarınızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi çağrı merkezimizden sorabilirsiniz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.