Liebherr Beyaz Eşya

Liebherr Beyaz Eşya Servisi

İsviçre merkezli Liebherr markasının tüm dünyaya sunduğu lüks beyaz eşya kategorisinde bulunan buzdolapları başta olmak üzere tüm beyaz eşyalarda yetkili servis farkını yaşayın. Yaşam konforunuzu arttıran kusursuz ürünleri ile lüks konutlar, oteller ve restoranlar gibi bireysel ve ticari kullanım imkanına sahip olan Liebherr ürünleri ile kusursuzluğu keşfedin. Kullanıcı hatası veya zamana bağlı olarak meydana gelen problemlerde en iyi yardımcınız olan firmamız, yetkili servis imkanları ile şehrin neresinde olursanız olun Liebherr beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarım hizmetlerini gerçekleştiriyor. Cihazlarınızın güvenli bir şekilde bakım ve onarımını üstlenen firmamız, üretici firmanın yetkili personelleri ile işlemlerin kusursuz gerçekleştirilmesini sağlıyor.

Orijinal Parça Değişimi ile İçiniz Rahat

Liebherr beyaz eşya ürünlerinin tamamında orijinal yedek parça imkanı ile içinizin rahat etmesini sağlayan firmamız, üretici garantili olan seçenekleri ile beklentilerinizi en üst düzeyden karşılar. Yerinde tamirin mümkün olduğu durumlarda müsaitlik durumunuza göre oluşturacağınız randevu sonrasında sorunun meydana geldiği lokaksyona gelen teknisyenlerimiz, yerinde müdahale hizmetleri ile Liebherr beyaz eşya ürünlerinizi verimli bir şekilde kullanmaya kaldığınız yerden devam etmenizi sağlar. Garanti kapsamında bulunan ürünler için ücretsiz bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştiren firmamız, sunduğu tüm hizmetlerde hizmet kalitesini en üst seviyeye taşır. Liebherr beyaz eşya ürünlerinizde gerçekleşecek her türlü bakım ve onarım hizmetlerinde muhatap bulabileceğiniz firmamıza 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

 

Bakım ve Onarım İşlemlerinde Maksimum Performans

Yerinde servis hizmetinin yeterli olmadığı durumlarda Liebherr beyaz eşya ürünleriniz özel araçlarımız ile servis alanına götürülerek mümkün olan en kısa sürede tamir işlemleri gerçekleştirilir. Ürünlerin güvenlikli servis merkezimizde bulunması ve konuyla ilgili tarafınıza bilgilendirme fişinin sunulması sürecin kontrolünüz altında gerçekleştirilmesini sağlar. Liebherr beyaz eşya tekniği konusunda uzman olan firmamız, arıza kaydı tuttuğu için Liebherr beyaz eşya ürünlerinizde meydana gelebilecek olası diğer aksaklıklarda ürünün tamir geçmişine kolayca ulaşarak en doğru müdahaleyi yapar. Cihazlarınızın ilk günkü performansında çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm donatıları bir arada sunan firmamız, yüksek yedek parça stoku bulunan zengin ürün gamı sayesinde cihazınızın ihtiyacı olan tüm donatılara tek merkezden çözüm sunar.

Tüm Bakım ve Onarım Hizmetlerinde Yanınızdayız

Küçük onarımların bir veya iki saat gibi kısa zaman dilimlerinde gerçekleştirilmesi, beyaz eşyalarınızı kullanmak için zaman kaybetmenizi engeller. Alanında uzman, deneyimli ve eğitimli personellerimiz, daha iyi hizmet alabilmeniz için son teknolojik tamir ve bakım araçları ile Liebherr beyaz eşya ürünlerinin ilk günkü performansında çalışmasını sağlar. Genel onarım ve servis kalitesinin üst düzeyde olduğu firmamızda en kaliteli aletler ve ekipmanlar kullanılır. Modern ve ulaşılması zor ekipmanlara sahip olan firmamız, garanti onarımları için ihtiyacınız olan her şeyi bir arada sunar. Hızlı servis hizmetleri ile günlük yaşamınızı olumsuz yönde etkileyecek problemlere etkin çözümler sunan firmamız Liebherr beyaz eşya ürünlerinin hızlı ve pratik bir şekilde performans artışı yaşamasını sağlar.

 

Liebherr Beyaz Eşyalara Hakim Uzman Kadro

Liebherr beyaz eşyalara hakim uzman kadrosuyla beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan teknik servisimiz, Liebherr markası üzerinde özel eğitim almış teknisyenleri ile beyaz eşyalarınızdan en iyi sonucu elde etmenizi sağlar. Liebherr beyaz eşyalarına uygun ekipman ve orijinal parça kullanımı ile cihazlarınızı daha uzun süre yüksek performanslı kullanmanıza olanak sağlayan hizmetlerimiz ile siz de sürecin en hızlı ve en sorunsuz şekilde ilerlemesini sağlayacaksınız. Üretici firma tarafından belirlenen standartlarda sunduğumuz şeffaf fiyatlandırma politikası ile kötü sürprizlere yer olmayan Liebherr beyaz eşya yetkili teknik servisimizde güler yüzlü personellerimiz ile daima yanınızdayız.

 

Liebherr Beyaz Eşyalarınız Daima Değerini Korusun

Cihazlarınızın değerini korumasını sağlayan özel hizmet ağımız ile bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdiğimiz cihazları tarafınıza teslim etmeden önce son kontrollerini yaparız. Sorunsuz ve güvenli Liebherr beyaz eşya bakım ve onarım hizmetleri için tercih edeceğiniz yetkili teknik servisimizde parçası değişen tüm ürünlere 1 yıl garanti sunuyoruz. Garanti kapsamında bulunan parçalarımızın yeniden arıza yapması durumunda bakım ve onarım işlemlerini ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz. Hızlı, profesyonel ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile bozulan beyaz eşyanızdan kaynaklanan mağduriyetinizi minimuma indirgiyor ve cihazın maksimum performansta çalışmasını sağlıyoruz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.