Melitta Kahve Makinesi

Melitta Kahve Makinesi Servisi

Enjoy, fully automatic, easy therm gibi farklı modelleri bulunan Melitta kahve makinesi seçeneklerinde kusursuzluğu keşfedin. Alanında uzman yetkili servis hizmetlerimizle kahve keyfinin sürdürülebilir olmasına olanak sağlayan firmamız, profesyonel ve bireysel kullanım için üretilen Melitta kahve makinesi seçeneklerinde beklentilerinizi tam olarak karşılar. Farklı gereksinimler ve taleplere eş değer kalitedeki makinelerde zamanda veya kullanıcı hatasına bağlı olarak meydana gelen hasarlarda orijinal yedek parça garantisiyle hizmet veren firmamız, kahve makinesinin tüm bileşenleri üzerinde uzman olan teknik ekibi ile 7/24 yanınızdadır.

Otomasyona Bağlı Sistemlere Tek Çözüm

Melitta kahve makinesi teknoloji desteli çözümleri ile çalışma prensibini otomasyona dayandırır. Bu makinelerin aroma çıkarma sistemi, çift fincan modu, tek dokunuşla ön programla kahve yapma gibi özelliklerinde meyana gelebilecek bir hata, cihazın beyninde revizyon gerektirir. Melitta markası üzerinde özel eğitim alan nitelikli teknisyenlerimiz, ayarlanabilir kahve çıkış noktalarından öğütücü sistemine kadar cihazın tüm bileşenlerine müdahalede bulunur. Otomatik kapanma, su seviyesi göstergesi, damlama emniyeti gibi değişkenlere bağlı olan Melitta kahve makinesi seçeneklerinden en etkili sonuçları almanız için çalışan teknik ekibimiz, cihazların tüm bakım ve onarım işlerini tek merkezden yürütür.

Şeffaf Hizmet Yönetimi Anlayışı

Şeffaf yönetim hizmeti anlayışı ile Melitta kahve makinesi revizyonlardaki tüm süreçlerden haberdar olursunuz. Modern kompakt tasarıma sahip olan makinelerin iç ve dış aksamlarında meydana gelebilecek problemlere etkin çözümler sunan firmamız, bazı cihazlarda bulunan İtalyan usulü hazırlama işlemi gibi otomasyona dayalı süreçlerin optimize edilmesini sağlar. Tek makine ile birden fazla kahve türünü yapabilmenize olanak sağlayan makinelerde meydana gelebilecek küçük bir sorun, ileride daha büyük sorunları da doğurabilir. Espresso, café au lait, café crème, café latte, café latte, latte macchiato gibi farklı kahvelerin tek dokunuş ile hazırlanmasına olanak sağlayan Melitta kahve makinesi ürünlerinde dokunmatik ekranın bozulması demek söz konusu kahvelerin hiçbirinin yapılamaması anlamına gelir.

Ticari İşletmeler için Hızlı ve Pratik Yetkili Servis

Melitta kahve makinesi profesyonel kullanım için de ideal bir seçenektir. Ticari işletmelerin ürün gamında Melitta kahve makinesine yer vermesi, üründe meydana gelebilecek problemlerin müşterileri direkt olarak olumsuz yönde etkiler. Cihaz arızasından dolayı müşterilerinin mağdur olmasını istemeyen işletmeler, alanında uzman teknik servis hizmetimizden faydalanarak işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Yerinde revizyon hizmetimiz ile tamiri yerinde mümkün olan araçlara uzman desteği sunan firmamız, mümkün olan en kısa sürede cihazların onarımını sağlayarak ilk günkü performansına kavuşmasına olanak tanır. Cihazların periyodik olarak bakım ve onarımlarının yapılması ise ürünlerin çok daha uzun yıllar kullanılmasına olanak sağlar.

Bireysel Kulanım Özelliklerini Daimi Kullanın

Melitta kahve makinesi seçeneklerinin bireysel kullanım özelliklerini tercih ederek dört kişiye kadar kahve tercihlerini kaydedebilirsiniz. Bu sistemin sorunsuz olarak çalışabilmesi için cihazın periyodik bakımlarını zamanında gerçekleştirmeniz gereklidir. TFT renkli ekran, LED ışıklı tek noktadan çıkış, esnek takılabilir süt sistemi gibi farklı teknik özelliklere sahip olan cihazlardan optimum verim alınabilmesi için siz de Melitta kahve makinesi yetkili servis hizmetlerimizden faydalanın. Çağrı merkezi ve online iletişim formu seçenekleriyle ihtiyaçlarınıza kısa süre içerisinde yanıt veren uzman personellerimiz, sürecin her aşamasında ve hizmet sonrasında da yanınızdadır. Arıza kaydı oluşturduktan sonra istediğiniz gün ve saatte yetkili servis elemanlarımızın bulunduğunuz alana gelişini sağlıyor ve mümkün olan en kısa sürede cihazınızı tamir ediyoruz.

Yerinde ve Serviste Onarım Hizmetleri

Melitta kahve makinesi seçeneklerinde meydana gelen problemlerde yerinde onarım işlemlerinin mümkün olması durumunda aynı gün cihazınıza müdahale ederek eski performansına kavuşmasını sağlıyoruz. Cihaz beyninde gerçekleşen ve yerinde onarımı mümkün olmayan durumlar için de cihazınızı özel araçlarımızla servis merkezimize götürüyoruz. Melitta kahve makinenizin sarsılmadan ve çevresel koşulların olumsuz etkisine maruz kalmadan taşıma işlemini gerçekleştirerek onarım hizmetlerinin süratle tamamlanmasını sağlıyoruz. Servis hizmetleri ile ilgili tarafınıza bilgi fişi vererek süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyoruz. Hizmet verdiğimiz cihazların arıza kaydını tutarak bir sonraki problemde, sorunun kaynağını hızlı bir şekilde çözümlüyoruz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile sunduğumuz hizmetlerle bakım ve onarım aşamalarından sonra da teknik çağrı merkezi desteği ile tüm soru, görüş ve önerilerinizi yanıtlıyoruz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.