Steel Beyaz Eşya

Steel Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşya ve mutfak ürünlerinde dünyanın öncü markaları arasında yer alan İngiltere merkezli Steel markasının ürünlerinde orijinal parça garantili yetkili servis hizmetleri sunuyoruz. Cihazlarda meydana gelebilecek problemlere karşı en üst düzeyden uzman bakışı sunan yetkili servisimiz, Steel marka beyaz eşya ürünlerinin bakım ve onarımında beklentilerinizin üzerinde bir hizmet kalitesi sunuyor. Eşyalarınızın ilk günkü performansında çalışabilmesi için ihtiyaç duyduğu tüm donatıları tek merkezden sunan firmamız, şehrin neresinde olursanız olun 7/24 teknik servis hizmeti vererek sorunlarınıza hızlı ve prataik çözümler üretiyor. Alanında uzman ekibimiz, Steel beyaz eşya ürünleri konusunda aldığı eğitimlerle sorunun hızlıca belirlenmesini sağlıyor. Zengin yedek parça gamı ve son teknolojik ekipmanlar ile ürünlerin bakım ve onarım hizmetleri çok hızlı bir şekilde gerçekleştiriliyor.

Beyaz Eşya Sorunlarınızı Bize Bırakın

Steel beyaz eşya ürünlerinde meydana gelen problemlere en üst düzeyde çözüm üreten firmamız, kırma, düşürme, bakım ve onarım gerektiren durumlarda tam teçhizatlı ekipmanı ve alanında uzman personelleri ile daima yanınızdadır. Steel beyaz eşya ürünlerini çok daha uzun süre yüksek performansta kullanmanıza olanak sağlayan yetkili teknik servisimiz, üretici firma standartlarına uygun olarak sunduğu hizmetleriyle işlemlerin sağlıklı ve hızlı bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar. Steel markası alanında uzman olan personellerimiz, tamirini gerçekleştirdiği cihazları tarafınıza teslim etmeden önce son kontrollerden geçirir. Ürünün yüksek performanslı ve verimli bir şekilde çalıştığından emin olunduktan sonra teslim işlemi gerçekleştirilir. 7 gün 24 saat boyunca, şehrin dört bir noktasından ulaşabileceğiniz yetkili servisimizden randevu almak için çağrı merkezimizi arayabilir veya online form üzerinden randevunuzu oluşturabilirsiniz.

 

Yetkili Servisimiz Bir Çağrınızla Kapınızda

Kendi müsaitlik durumunuza göre randevu gününü ve saatini belirleyebileceğiniz Steel beyaz eşya yetkili servisimizde gerçekleştirdiğimiz işlemler sonrası cihazınız ilk günkü verimliliğine kavuşur. Bakım ve onarım hizmetlerinde tüm süreçler konusunda sizi bilgilendiren teknisyenlerimiz, arızanın konusu ve yapılacak işlemler hakkında sizi bilgilendirdikten sonra takip fişi verir. Tarafınıza verilen takip fişi sayesinde cihazınızın tamirinde hangi aşamada olduğunu kolaylıkla takip edebilirsiniz. Ödemelerde ek masraf gibi kötü sürprizlerle karşılaşmayacağınız Steel beyaz eşya yetkili teknik servisinde cihazlarınız için en etkili ve kaliteli çözümlere sahip olabilirsiniz.

 

Beyaz Eşyalarınız Uzun Ömürlü Olsun

Beyaz eşyalarınızda meydana gelen problemler için en doğru sonuca ulaşmanıza olanak tanıyan yetkili servisimiz, beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü olması için ihtiyacı olan bakımı da sunuyor. Steel beyaz eşya ürünlerinin yılda bir kez periyodik bakımdan geçmesi, cihazların çok daha uzun yıllar ilk günkü performansında kullanımını olanaklı kılıyor. Alanında uzman ve eğitimli personellerimiz tarafından gerçekleştirilen bakım ve onarım hizmetlerinde, üretici firma standartlarında sunduğumuz hizmetlerle beklentilerinizi en iyi şekilde karşılıyor, cihazların bozulmasından meydana gelebilecek mağduriyeti engelliyoruz.

Orijinal Yedek Parça İmkanı

Steel beyaz eşyalar için kullandığımız orijinal yedek parçalar ile cihazınızın garanti kapsamı dışına çıkmadan onarımını sağlıyoruz. Beyaz eşyalarınızın ihtiyaç duyduğu uzman bakımını en uygun çözümlerle sunan yetkili servisimiz, Steel beyaz eşyalarınıza en iyi şekilde bakıyor. Hizmet sonrası teknik servis hizmetiyle de müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız, konusunda uzman ve deneyimli teknik servisi ekibi ve en modern ekipmanlar ile Steel beyaz eşya sorunlarına etkili çözümler üretiyor. Hizmet sonrasında sunduğumuz teknik servis hizmetlerimiz ile çağrı merkezimizi günün her saatinde arayarak cihazınızın çalışma durumu ile ilgili aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz.

 

Mükemmellik Planı Çerçevesinde Teknik Servis Hizmeti

Beklentilerinizi ve gereksinimlerinizi en iyi şekilde belirleyen ekibimiz, memnuniyetiniz için ihtiyacınız olan tüm donatıları kurumsal çatısı altında sizlere sunuyor. Mükemmellik planı çerçevesinde sunduğumuz hizmetlerle Steel beyaz eşyalarınızda meydana gelebilecek tüm problemlere hızlı ve etkili çözümler üretiyoruz. En uygun Steel beyaz eşya bakım ve onarım hizmetini en uygun koşullarda sunan teknik servis elemanlarımız, tamiri yerinde mümkün olan cihazlarınızın birkaç saat içerisinde onarımını gerçekleştirerek servisimize taşımadan sorunun çözülmesini sağlıyor. Tamiri yerinde mümkün olmayan beyaz eşyalarınız ile özel aracımızda gerçekleştirdiğimiz transfer hizmeti ile cihazınızı güvenli servis merkezimizde yeniliyor ve sorunu kökünden çözüyoruz. Garanti kapsamında değiştirdiğimiz parçalarda herhangi bir sorun meydana gelmesi durumunda ücretsiz olarak yenileme hizmeti sunuyor, cihazlarınızın verimliliğini arttırıyoruz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.