Subzero Wolf Beyaz Eşya

Subzero Wolf Beyaz Eşya Servisi

ABD’li beyaz eşya üreticisi Subzero ve Wolf eşya ürünlerinde beklentilerinizi aşacağınız benzersiz çözümler yetkili teknik servisimizde sizleri bekliyor. 70 yılı aşkın süredir tüm dünyaya hizmet veren Subzero ve Wolf markasının tüm beyaz eşya ürünlerinde teknik ve pratik bilgi ve deneyime sahip olan firmamız, beyaz eşyalarınızın çok daha uzun yıllar ilk günkü performansında çalışmasını sağlıyor. Oteller, restoranlar ve lüks konutlar gibi alanlarda, kaliteyi sevenlerin tercihi olan Subzero ve Wolf ile siz de beyaz eşyalar ile iş ve günlük yaşamınızı kolaylaştırabilirsiniz. Fırınlar, buzdolapları, ankastre setler ve çok daha fazlası üzerinde tasarruf edebileceğiniz seçenekler, zamandan ve maliyetten büyük oranda tasarruf ettirir.

Subzero ve Wolf Beyaz Eşyada Yetkili Servis Farkı

Subzero ve Wolf beyaz eşya ürünleriniz için tercih edeceğiniz yetkili servis hizmetlerimiz dahilinde üreticinin direkt olarak eğitim verdiği teknik personellerimiz görev alır. Subzero ve Wolf markasını en ince ayrıntısına kadar bilen personellerimiz, cihazlarınızdaki sorunu daha ilk bakışta anlar. Benzersiz bir hizmet deneyimi yaşamanız için ihtiyaç duyduğunuz donatıları sizler için sunan firmamız, öncelikle müşteri temsilcisi aracılığı ile cihazınızdaki sorunu belirler ve buna göre bir teçhizatla sorunun olduğu lokasyona gider. Ürünlerin tamiri yerinde mümkünse müdahale edilir. Böylece siz de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Buzdolabı gibi sürekli olarak açık kalması gereken araçların içinde bulunan yiyecekler ve içeceklerin bozulmasını istemiyorsanız siz de Subzero ve Wolf yetkili servisini tercih edin.

 

Profesyonel Mutfaklar için Hızlı Çözüm

Evlerde meydana gelebilecek buzdolabı, ankastre set, çamaşır veya bulaşık makinesi gibi arızalar çok büyük sorun teşkil etmeyebilir ancak bu sorunlar profesyonel mutfaklarda ve otel gibi işletmelerde meydana geldiğinde zaman her şeydir. Zamanı iyi yönetmek için alanında uzman, ne yaptığını bilen, kibar ve profesyonel teknisyenlerimizin uzmanlığından yararlanın. Subzero ve Wolf beyaz eşya teknik servisinde sunduğumuz tüm hizmetlerde orijinal parça kullanılırız. Arz ettiğimiz yedek parçalar için de 1 yıl garanti sunarız. Zamana bağlı veya kullanıcı hatasından kaynaklanan hasarlara anında müdahale ederek beklentilerinizi en üst düzeyden karşılarız. Süreç içerisinde mağdur olmamanız için tüm imkanlarımızı seferber eder ve şehrin neresinde olursanız olun tek telefonla kapınıza geliriz. 7 gün 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimize cihazlarınızın güncel durumu veya aklınıza takılan diğer soruları sorabilirsiniz.

Subzero ve Wolf Beyaz Eşyalarda güvenli Onarım

Subzero ve Wolf beyaz eşya ürünlerinde güvenli bir onarım istiyorsanız yetkili servisimizi ziyaret edin. Bakım ve onarım hizmetleri gerçekleştirdiğimiz işlemlerde değişimini yaptığımız yedek parçaların orijinalliği hakkınızda aklınıza herhangi bir soru takılmaz. Tüm ürünlerimizde orijinal yedek parça kullanan markamız, sunduğumuz hizmetleri garanti kapsamında alıyor ve her türlü işlemde muhatap bulabileceğiniz benzersiz bir müşteri deneyimi sunuyor. Cihazlarla ilgili herhangi bir problemde hızla işleyen şikayet mekanizmamız ile süreçten en çok siz memnun kalıyorsunuz. Cihazların garanti kapsamı dışına çıkmadan yenilenmesini sağlayan firmamız, tamiri yerinde mümkün olmayan cihazlarınızı özel araçlara yükleyerek servis merkezine götürür.

Subzero ve Wolf Beyaz Eşyalarınız İlk Günkü Gibi Sağlam Kalır

Subzero ve Wolf beyaz eşyalarınızın ilk günkü gibi sağlam kalmasını sağlayan firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak özel araçlarında, cihazınız çizilmeden veya herhangi bir darbe almadan teknik servise götürülür. Burada, alanında uzman teknisyenlerimiz tarafından öncesinde sorunun kaynağı belirlenen cihazlara müdahale edilir. Bu sayede sonuç hızlı ve etkin bir biçimde alınır. Süreç dahilinde tarafınıza iletilen takip fişi ile istediğiniz zaman müşteri merkezimizi arayarak cihazınızın güncel durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak profesyonel çözümleriyle daima yanınızda olan firmamız, Subzero ve Wolf beyaz eşya ürünlerinin daha uzun ömürlü olması için zamanında periyodik bakım hizmetlerini de önerir.

Subzero ve Wolf Beyaz Eşya Ürünlerinde Periyodik Bakım

Subzero ve Wolf beyaz eşya ürünleri için sunduğumuz periyodik bakım hizmetleri sayesinde yağdan veya kirden tıkanan gözenekler yok, sadece ilk günkü verimliliği ile çalışan lüks beyaz eşya ürünleri var. Beyaz eşyalarınızın kullanıma ve zamana bağlı olarak performansını yitirdiğini düşünüyorsanız profesyonel bakım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yılda bir kez olmak üzere bakımlarınızı profesyonellerin eline bırakabilirsiniz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.