Vax Küçük Ev Aletleri

Vax Küçük Ev Aletleri Servisi

Dünyaca ünlü Amerikan markası olan Vax’ın küçük ev aletlerinde meydana gelebilecek her türlü bakım ve onarım hizmetlerinde yanınızdayız. Tüm iletişim araçları ile ulaşabileceğiniz Vax küçük ev aletleri yetkili servisimizden online randevu alabilir veya çağrı merkezimiz aracılığı ile bize ulaşabilirsiniz. Kalite ve güvenin sembolü olan Vax küçük ev aletleri teknik servisi kapsamında sunduğumuz hizmetlerle cihazlarınızın çok daha verimli bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz. %100 müşteri memnuniyeti hedefi ile çıktığımız yolda beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayarak küçük ev aletlerinizin ömrünü uzatıyoruz. Orijinal parça ile garantili olarak sunduğumuz yedek parçalarla cihazların ilk günkü performansına kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Profesyonel Servis Belgesi ile Pratik Çözümler

Vax küçük ev aletleri teknik servis hizmetleri kapsamında sunduğumuz yetkili servis hizmetleri kapsamında bakım ve onarımı yapılacak ürünlerde cihazlar adına bir servis belgesi düzenlenir. Söz konusu servis belgesinde cihazların teslim tarihinden mevcuttaki soruna kadar tüm bilgiler detaylı bir şekilde yazılır. Bu sayede ileride oluşabilecek problemlerle başa çıkabilmek için mevcuttaki durum hakkında siz de bilgilendirilmiş olursunuz. Yerinde servis imkanıyla sunduğumuz hizmetlerde zamandan tasarruf ederek cihazların aynı gün içerisinde sorunun giderilmesini sağlayan ekibimiz, yerinde tamiri mümkün olmayan durumlarda cihazları servis merkezine özel araçlarla taşınmasını sağlayarak özel tamir hizmetlerimizden yararlandırırız.

Onarım ve Kalite Kontrol Süreçlerinde Maksimum Verimlilik

Vax küçük ev aletleri ürünlerinde gerçekleştirdiğimiz işlemlerde onarım sürecinin ardından uzman teknisyenlerimiz tarafından cihazların kalite kontrolü yapılır. Bakım ve onarımı yapılan cihazınız size teslim edilmeden önce teslime en uygun şekilde hazırlanır. Oldukça geniş imkanlara sahip olan servis tesisimiz ile Vax küçük ev aletlerinde meydana gelebilecek tüm problemler hızlı ve teknoloji destekli araçlar sayesinde profesyonelce revize edilir. Yedek parça, aksesuar ve işçilik hizmetleri sunan Vax küçük ev aletleri yetkili servisimizde sertifikalı personellerimiz ile küçük ev aletlerinizin ihtiyacı olan tüm çözümleri tek merkezden sunuyoruz. Son teknolojik alet, cihaz ve ekipmanlar kullanan firmamız, kalibrasyonu düzenli olarak test edilen cihazlarla Vax küçük ev aletleri bakım ve onarım işlemlerinin hızlı ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlar.

Cihazınızın Bakım ve Onarım Süreçlerine Hakim Olun

Vax küçük ev aletlerinde revizyon gerektiren seçeneklerin bakım ve onarım süreçlerinin tamamına hakim olmanızı sağlayacak şeffaf hizmet anlayışı ilkemiz ile olası servis ihtiyaçlarında cihazın hangi bölümlerinin değişeceği, yapılacaklar, kısacası tüm onarım süreci belirlenerek tarafınıza iletilir. Cihazınızın onarım sürecinde hangi aşamada olduğunu müşteri hizmetlerimiz üzerinden kolayca görüntüleyebilirsiniz. Çok noktalı ve güncel Vax küçük ev aletleri teknik servis hizmetimiz ile sunduğumuz garantili ve orijinal parçalar ile küçük ev aletlerinizin uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla çalışmasını sağlıyoruz. Her bir Vax küçük ev aletleri konusunda uzman olan teknisyenlerimiz, son teknolojik cihazların yardımıyla mümkün olan en kısa süre içerisinde bakım ve onarım desteği veriyor. Sadece garanti kapsamındaki ürünlere değil, garanti süresi dolmuş olan ve sürpriz onarım ihtiyacı bulunan küçük ev aletleri konusunda da yanınızda olan firmamız, ihtiyaç duyduğunuz nitelikli hizmetlerle bakım ve onarım sürecinden optimum fayda almanızı sağlıyor.

Üretici Kalite Standartlarında Yedek Parçalar

Vax küçük ev aletleri için sunduğumuz yedek parçaların tamamı üretici garantisi altındadır. Kalite, ömür ve güvenlik gibi kalemlerde sürekli olarak kontrolleri yapılan yedek parçalar ile tek seferde en doğru bakım ve onarım hizmetleri sunuyoruz. Zorunlu olmadığı sürece cihazların parçalarını değiştirmiyor, ilgili parçaların profesyonel bir şekilde yenilenmesini sağlıyoruz. Bakım ve onarımını yaptığımız tüm cihazlarda müşteri kaydı tuttuğumuz için bir sonraki gelişinizde daha önce yaptığımız işlemleri değerlendirerek yeni uygulamalar yapıyoruz. Örneğin; elektrikli ev aletleri için tercih ettiğiniz servis hizmetinde ilk aşamada kablolardaki sorunları onarım hizmeti ile değiştirmişsek ve sorun devam ediyorsa bir sonraki revizyonda yedek parça kullanımını tercih edebilirsiniz.

Uzman Teknik Servis Ekibimiz ile Hizmetinizdeyiz

Alanında uzman teknik servis ekibimiz ile daima hizmetinizdeyiz. Vax küçük ev aletleri ürünlerinde gerçekleştirdiğimiz işlemlerde tüm süreçleri kalem kalem sisteme işliyor ve sürecin etkin bir biçimde değerlendirilmesini sağlıyoruz. Arz ettiğimiz hizmetler kapsamında kullanıcı hatası veya zamana bağlı olan süreçlerden kaynaklanan problemlere zamansız ve etkili çözümler üretiyoruz.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.