Veltia El Kurutma Makinesi

Veltia El Kurutma Makinesi Servisi

Profesyonel ve bireysel kullanım için ideal çözümler sunan Veltia el kurutma makinesi ürünlerinde meydana gelebilecek tüm hasarlarda yanınızdayız. Kullanıcı hatası veya zamana bağlı olarak meydana gelen problemler için yetkili servis hizmeti veren firmamız, en ideal kurutmayı sağlayan hava çıkış deliğine sahip seçenekler ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılar. Etrafa su sıçratmadan ellerin kurumasını sağlayan Veltia el kurutma makinesi seçeneklerinde konforlu bir kurutma sağlayarak hem kendiniz hem de müşterileriniz için konforlu bir el hijyeni sağlayabilirsiniz.

Sağlıklı ve Hijyenik Veltia El Kurutma Makineleri

Sağlıklı ve temiz tasarımı ile profesyonel ve bireysel kullanım için sunulan Veltia el kurutma makinesi ürünlerindeki hijyenin sürekliliğini sağlamak için bakımlarının düzenli olarak sağlanması gerekir. Cihazlarda bakteri, mantar ve küf gibi oluşumları engellemek için ihtiyacınız olan bakım hizmetlerine Veltia el kurutma makinesi yetkili servisimizden ulaşabilirsiniz. Cihazın ortam havasını filtreleyerek %100 kurutma sağlaması için hava kanallarının daima temiz olması gereklidir. Hava kanallarında meydana gelen tıkanıklıkların çözümü için de tercih edebileceğiniz yetkili servisimize çağrı merkezimiz veya online iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Uzun Yıllar Düşük Enerji Tüketimi

Veltia el kurutma makinelerinde uzun yıllara dayanan düşük enerji tüketiminden faydalanmak istiyorsanız periyodik olarak bakımlarını yaptırmazsınız. Kağıt havlu kullanım ihtiyacını tamamen ortadan kaldıran seçenekler, çevre dostu olması sayesinde de otel, restoran, kafe, konut gibi alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. Cihazların düzenli filtre değişimi ve su haznesinin boşaltılması gibi işlemler için tercih edebileceğiniz Veltia el kurutma makinesi yetkili servisimizde, cihazın beyninde meydana gelebilecek diğer bakım ve onarım hizmetleri için de kusursuz destek alabilirsiniz. Cihazın yere su damlatmasını istemiyor ve misafirleriniz için hijyenik koşullar sunmak istiyorsanız Veltia el kurutma makinesi sizin için ideal bir seçenek olacaktır.

Veltia El Kurutma Makinesi Hep Çalışsın

El sensörlü olarak çalışan Veltia el kurutma makinesi dokunmatik bir aksam ihtiyacına gerek duymadığı için son derece hassastır. Cihazın el sensörünün bozulması, kullanım dışı kalmasına neden olur. Haftanın her günü, günün her saatinde bizimle iletişime geçerek acil bakım ve onarım ihtiyaçlarınıza tek merkezden çözüm bulabilirsiniz. Otomatik çalışma prensibi ile beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan cihazların uzun yıllar boyunca ilk günkü performansıyla çalışmasını istiyorsanız bizimle iletişime geçin. Herhangi bir ısıtıcı unsur olmadan çalışan bu makinelerin hava sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar, kullanıcı memnuniyetini düşürücü sebepler arasında olabilir. Mükemmeliyetçiler için özel olarak sunulan bu cihazların performans artışı ile uzun yıllar boyunca kullanılmasını istiyorsanız Veltia el kurutma makinesi yetkili teknik servisimize danışın.

Hoş Bir Masaj Hissinde Süreklilik

Veltia el kurutma makinesinin sunduğu hoş bir masaj hissinin sürekliliğini sağlamak için Veltia markası üzerinde özel eğitim alan nitelikli personellerimize danışın. Yapay zeka destekli olan makineler, cildin hızlı bir şekilde kurumasına olanak sağlar. Cihazın çalıştırılmasında herhangi bir dokunma eylemi gerçekleşmediği için kişisel ihtiyaçların hijyenik bir şekilde karşılanmasına olanak verir. Kötü kokuları gideren aparatları ile entegre edilebilen sistemlerin sadece bakım ve onarımlarında değil, aynı zamanda kurulum ve montajında da tercih edebileceğiniz nitelikli teknik servisimiz ile daima en kaliteliyi hedefleyeceksiniz.

İnsan Trafiğinin Yüksek Olduğu Alanlar için Dayanıklı Çözümler

İnsan trafiğinin orta ve yüksek olduğu alanlar başta olmak üzere birçok mekanda kullanılabilen Veltia el kurutma makinesi çeşitlerinin uzun ömürlü ve hijyenik kalabilmesi için bizi tercih edin. Orijinal yedek parça tedarik hizmeti ile cihazın garanti kapsamı dışına çıkmadan yenilenmesini sağlayan teknik servisimiz, iyon yayarak ortamdaki havayı temizleyen cihazların uzun ömürlü olmasını sağlar. Antibakteriyel koruma sistemine sahip olan cihazların ortamlarda iki kat hijyen sağlamasını istiyorsanız siz de Veltia el kurutma makinelerinin bakım ve onarım hizmetlerinde uzmanına danışın. Kağıt havlu kullanımında %90’a varan tasarruf sağlayan cihazları bir kez satın aldıktan sonra bir ömür kullanabilmek için yetkili servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Sertifikalı, güler yüzlü ve alanında uzman teknikerlerimiz, bozulan ve bakıma ihtiyaç duyulan cihazlarda yerinde destek hizmetleri vererek işlemlerin hızlı ve profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmesine olanak sağlar. Siz de Veltia el kurutma makinelerinde uzun ömürlülük ve yüksek performansı bir arada bulmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.