Hakkımızda

Hakkımızda
Kurumsal

Sürekli yenilenen teknolojiye hakim, uzman kadrosuyla vip servis hizmetleri

SPV VİP SERVİS olarak Ankara bölgesine özel ve hızlı servis hizmeti sunmaktayız. 2014 yılında kurulan firmamız; doğru ve yerinde adımlarla müşteri ilişkisi kuran, teknolojik gelişmelere hızla uyum sağlayan, değişimi takip edip ve yönlendiren firma olmuştur. Hizmetlerimiz arasında beyaz eşya servisi, kahve makineleri servisi, küçük ev aletleri servisi, fırın davlumbaz servisi ve üst düzey elektronik ev aletlerinin servisi bulunmaktadır. Teknik servis olarak tercih edilmemizin başında %100 müşteri memnuniyeti gelmektedir. Mutlu müşteriler servis ağımızın genişlemesinde ve yeni müşterilere ulaşmamıza olanak sağlamıştır.

Tüm Servis Taleplerinize

Hızlı ve Doğru Çözümler

Misyon & Vizyon

Yenilikçi, fark yaratan ve çözüm üreten Spv Vip Servis, sektöründe kaliteli, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini arttırmayı kendisine misyon olarak belirlemiştir. Vizyonumuz; konusunda deneyimli, uzman teknik kadrosu ile sürekli hizmet yelpazesini genişleterek yeni ve uygun teknolojik çözümler üretmektir.

Kalite Politikası

Servisimiz; en üst seviyede müşteri tatminini, verdiği hizmette kaliteyi ve verimliliği esas olarak almış, bu kalite ve verimliliği ise müşteri ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına yansıtmayı amaç edinmiştir.

Hızlı Vip Servis

Nerede olursanız olun, servisimiz en kısa sürede adresinize kadar gelecektir.

Orjinal Yedek Parça

Tamir sürecinde ürününüzün markasına ait orjinal parçalar kullanılmaktadır.

Telefon Desteği

Servis talepleriniz yada sorularınız için 444 1 830 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Müşteri Memnuniyeti

SPV VİP Servis olarak öncelikli amacımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazanmaktır.